Forum Bleach i Offtopu ( a szczególnie offtopu)

Oficjalne forum fanów Bleacha i Offtopingu

Ogłoszenie

Ej no... pooftopujcie trochę...;d

#1 2009-12-01 13:38:51

ShinobiObito

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 25
Punktów :   

Paranormal Activity

Pierwszy post w tym dziale tegoż filmu dotyczyć będzie

Nie wiem czy ktoś z was był ale ja wczoraj się przypałętałem do kina i hopsa patrze a tu horrorek za 20min się zaczyna więc popkorn oraz piciu w łapy i heja banana seans czas zacząć

Jak to zwykle bywa na początku 15min lub więcej reklam <ale to nawiasem mówiąc/pisząc>

Film ten zaczyna się i trwa do końca zza oka kamery<ktoś kameruje lub stoi na stojaku, itp.> jak np. "The Blair Witch Project" lub "Rec".
W filmie głównie gra para osób<chłopak i dziewczyna>tuż po przeprowadce do nowego domu po wyznaniu chłopakowi prawdy, że prześladuje ją ducho-demon<do końca niewiadomo> który to dręczy jej życie od 8 roku życia.
Z początku film zlekrza przynudza a z efektów typu samo otwierające drzwi wszyscy się śmieją lecz dresczyk w późniejszych etapaach może przejść przez ciało oglądającego<osobiście 3 razy doznałem tego uczucia>.
Taka faza schizowa zaczyna się od 18 nocy pobytu gdy wyżej wspomniany ducho-demon zaczyna naszą Katie wyciągać z łóżka i wlec, itp.
O ile dobrze pamiętam film się kończy na 20 lub 22 nocy gdy Katie przekonuje przed tą że nocą chłopaka żeby pozostali w domu po czym scena kończy się głupim jej uśmieszkiem wskazującym na pewne działanie sił nam nieznanych.
Przechodząc do sedna kamera rejestruje jak dziewczyna wstaje<o entej godzinie>i stoi nad Micah przez bite 2godzinki po czym zchodzi na dół i zaczyna krzyczeć.Jak to zawsze bywa chłopak zbiega i zaczyna się draka w chińskiej dzielnicy.Po 2 minutach ciszy zaczynamy słyszeć kroki na schodach gdy nagle ...
Film bardzo polecam ponieważ jest przyjemny w odbiorze i widać, że reżyser odszedł od konwencjonalnego lania się osocza hektolitrami i bieganiem pewnego pana z piłą łańcuchową.

Ostatnio edytowany przez ShinobiObito (2009-12-01 14:09:45)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zsbrzostek.pun.pl www.fani-fantastyki.pun.pl www.pory-roku.pun.pl www.poke-arena.pun.pl www.sid.pun.pl