Forum Bleach i Offtopu ( a szczególnie offtopu)

Oficjalne forum fanów Bleacha i Offtopingu

Ogłoszenie

Ej no... pooftopujcie trochę...;d

#1 2009-11-29 16:34:36

Kurogane

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 138
Punktów :   
WWW

Ichigo Kurosaki

Ha! Pierwszy temat na pustym forum (pomijam regulamin). Wszyscy oczywiście znają głównego superhiroł. Na początku Bleacha Ichigo był fajniejszy niż teraz, jakoś nie szpanował mocą (tak swoją drogą to on wcale nie dba o to żeby być silniejszym tylko dostaje siłę ot tak) i miał jakieś tam poczucie humoru. Za to teraz, kiedy zobaczy bezbronną dziewoją to rzuca się na ratunek. W sumie to dobrze, dba o bezpieczeństwo, aczkolwiek czasem nie myśli. Macha mieczem, w prawo, w lewo, leci prosto, drze się ale nie myśli. Ale to dodaje mu Ichigowatości jakby nie patrzeć;]
A tak poza tym Truskawka fajnie wygląda  ma niezłe włosy no i jakoś tak... No po prostu fajniutki jest^^
No i ma fajne bankai. Co prawda jak je zobaczyłam to byłam lekko zadziwiona, spodziewałam się czegoś fajniejszego, ale teraz mi się podoba. Takie fajne, zgrabne, pasuje do wszystkiego, jednak mam wrażenie że Kubo zapomniał o tej niesamowitej szybkości jaką daje. Ale Kubo chyba o wielu rzeczach zapomniał...
Tak w skrócie to bardzo fajna postać, może dziwnieje, ale i tak go lubię.

Offline

 

#2 2009-12-13 18:04:47

animmaniak16

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-11
Posty: 39
Punktów :   

Re: Ichigo Kurosaki

Zdecydowanie na początku Ichigo był "fajniejszy" teraz to trochę już wieje nudą od niego. Jeden atak (zero kreatywności) i tylko silniejszy koleś to bankai.


Abeunt illic omnia, unde orta sunt.
Wszystko odchodzi tam, skąd się zrodziło.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wlasnepokemon.pun.pl www.asgdt.pun.pl www.ekonom2010.pun.pl www.wings3d.pun.pl www.tortownica.pun.pl