Forum Bleach i Offtopu ( a szczególnie offtopu)

Oficjalne forum fanów Bleacha i Offtopingu

Ogłoszenie

Ej no... pooftopujcie trochę...;d

#1 2009-12-08 17:44:02

Pain Nagato

Moderator

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 54
Punktów :   

GANTZ

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co będzie po śmierci? Odpowiedź na to pytanie znają już Kei Kurono i Masaru Kato, dwaj uczniowie, koledzy z najmłodszych lat, którzy już nie utrzymują ze sobą kontaktu. Kurono: zboczony nastolatek wyobrażający sobie nagie ciała swoich koleżanek oraz Kato: zrównoważony, odpowiedzialny chłopak. Seria zaczyna się w momencie, gdy zaraz po ponownym spotkaniu wplątują w kłopoty. Ratując na torach metra życie bezdomnemu pijakowi, zostają potrąceni przez nadjeżdżający pociąg. Budzą się w pokoju tokijskiego wieżowca, w którym widzą innych ludzi – którzy także właśnie ponieśli śmierć. Prócz nich znajduje się tam tytułowa kula – „Gantz”. Po chwili słychać melodię z pewnej audycji radiowej, a na powierzchni kuli pokazuje się napis: „Wasze życia właśnie się skończyły. Od tej pory należą one do mnie”. Kula otwiera się i obdarowuje zgromadzonych bronią oraz specjalnymi kombinezonami, umożliwiającymi zwiększenie siły, prędkości i wytrzymałości. Na jej powierzchni pojawia się opis misji, po czym drużyna przenosi się na jej miejsce.(recenzja Tanuki-Anime)




Najbardziej mi się podobało jak Gantz mówił: "Wasze życie dobiegło końca gnojki".
Często pokazują gołe babki


"Jestem właściwie już martwy, ale uratował mnie rock.
(..)Nocami, gdy wariuję, spróbujmy fuck'n'roll'a słodszego niż szczęście."- The GazettE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.roznezwierzaki.pun.pl www.sid.pun.pl www.fani-fantastyki.pun.pl www.pory-roku.pun.pl www.zsbrzostek.pun.pl