Forum Bleach i Offtopu ( a szczególnie offtopu)

Oficjalne forum fanów Bleacha i Offtopingu

Ogłoszenie

Ej no... pooftopujcie trochę...;d

#1 2009-11-30 18:19:31

Kurogane

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 138
Punktów :   
WWW

Trigun

Trigun to anime, którego akcja rozgrywa się na planecie Gunsmoke, w miejscu w stylu Dzikiego Zachodu. Opowiada o rewolwerowcu Vashu The Stampede, za którego wyznaczono nagrodę wysokości 60,000,000,000$$. Przez to, że sam zniszczył całe miasto, zwą go Ludzkim Tajfunem. Dwie agentki zakładu ubezpieczeniowego ścigają Vasha, by namówić go do zaprzestania niszczenia.
Jak twierdzi osoba która opisała Triguna na tanuki.pl, to anime zalicza się do czterech gatunków: dramatu, komedii, anime przygodowego i science-fiction. Trudno mi się z tym nie zgodzić. Na początku jest więcej komedii, później więcej dramatu.
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Anime oglądało mi się bardzo przyjemnie. Czasami stawało się nudne, ale nie na długo. Do wad można zaliczyć wygląd kilku postaci płci żeńskiej - dziwne fryzury, twarze. Moim zdaniem mężczyźni wyszli o wiele lepiej. Z postaci najbardziej polubiłam Vasha i Meryl i chętnie zobaczyłabym ich jako parę. To takie typowe... Ale MillyxWolfwood też jest ok^^
Muzyka spodobała mi się, zwłaszcza opening, never could have been worse i perfect night.
Moja ocena Triguna to 8 / 10

Offline

 

#2 2009-12-13 11:36:25

animmaniak16

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-11
Posty: 39
Punktów :   

Re: Trigun

Zajebisty anim. Z całego anima najbardziej lubię głównego bohatera który cały czas udaje idiotę a jak przychodzi do czego staje na wysokości zadania.


Abeunt illic omnia, unde orta sunt.
Wszystko odchodzi tam, skąd się zrodziło.

Offline

 

#3 2009-12-13 12:16:31

Pain Nagato

Moderator

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 54
Punktów :   

Re: Trigun

Mnie to trochę znudziło większość odcinków oglądałem zmuszając się ale tak to nawet spoko tylko kreska beznadziejna


"Jestem właściwie już martwy, ale uratował mnie rock.
(..)Nocami, gdy wariuję, spróbujmy fuck'n'roll'a słodszego niż szczęście."- The GazettE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cod4league.pun.pl www.naruto1598.pun.pl www.rodowody.pun.pl www.pr3forum.pun.pl www.demonywojny.pun.pl