Forum Bleach i Offtopu ( a szczególnie offtopu)

Oficjalne forum fanów Bleacha i Offtopingu

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Ej no... pooftopujcie trochę...;d

#1 2009-12-13 13:06:13

Pain Nagato

Moderator

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 54
Punktów :   

Shigurui

Przerost formy nad treścią, czyli wysmakowana plastycznie i przepełniona przemocą historia dwóch samurajów.

Jest rok 1629. Mający opinię ekscentryka młodszy brat szoguna Iemitsu Tokugawy – Tadanaga, postanawia urządzić turniej szermierczy. Zgodnie z obyczajem, w tego typu pojedynkach wojownicy używają do walki kijów ćwiczebnych, tym razem jednak książę nakazał, by samuraje walczyli prawdziwymi katanami. I oto naprzeciw siebie stają dwaj niezwykli szermierze: jednoręki Gennosuke Fujiki oraz ślepy Seigen Irako, obaj doskonale wyszkoleni, pewni siebie i żądni zemsty…(recenzja Tanuki-Anime)


Hyyyymm powiem szczerze że widziałem tylko 3 odcinki lecz po ich obejrzeniu mogę spokojnie powiedzieć że jest to anime które ma w sobie coś odpychającego, przerażającego, dziwnego. Podczas oglądania jednego odcinka czułem jakby 24 minuty trwały kilka godzin. Bardzo podobała mi się kreska tego anime i to chyba jedyna rzecz którą dałbym do plusów. Nie wiem co mogę  tu jeszcze napisać bo to anime to dla mnie zagadka.
Moja ocena to 8/10


"Jestem właściwie już martwy, ale uratował mnie rock.
(..)Nocami, gdy wariuję, spróbujmy fuck'n'roll'a słodszego niż szczęście."- The GazettE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pory-roku.pun.pl www.sid.pun.pl www.poke-arena.pun.pl www.fani-fantastyki.pun.pl www.zsbrzostek.pun.pl