Forum Bleach i Offtopu ( a szczególnie offtopu)

Oficjalne forum fanów Bleacha i Offtopingu

Ogłoszenie

Ej no... pooftopujcie trochę...;d

#1 2009-12-01 15:43:48

ShinobiObito

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 25
Punktów :   

Wasz ulubiony bohater

No to u fanów Naruciaka też musi się znaleźć podobny topic jak w Bleach<zgapa od Kurogane >

Sam szczerze nienawidze do bólu Naruto przez ten jego DURNY fuks, np. zna on chyba 4 techniki od bidy może 6(rasenshuriken,rasengan,kage bunshin,orioke no jutsu) ale i tak wszystkich rozwala tandetnym K.O.

Ulubiona postać hmm...
nr1
Uchiha Sasuke o którym mógłbym się tutaj rozwodzić kilometrami zdań ale niech będzie.
Jest po pierwsze inteligentny, trzyma zazwyczj garde, zna wiele technik przez co jego kozactwo jest uzasadnione i najważniejsze nie wykrzykuje wk.........ch zdań typu uratuje Cię<ŻAL>.
nr2
Uchiha Obito który może i przypominał troche Naruciaka ale w nim tego nasycenia było 13,45%.
nr3
Nie chce mi się więcej pisać

P.S.
Wnerwiają mnie osoby mówiące, że Sasuke jest taki czy owaki bo ma Sharingana a bez niego byłby lebiodą.
Nie jego wina, że urodził się w klanie który posiadał takie KG.

Ostatnio edytowany przez ShinobiObito (2009-12-01 17:10:32)

Offline

 

#2 2009-12-12 16:00:28

Temi

Użytkownik

5776378
Skąd: Marklowice Górne
Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 37
Punktów :   

Re: Wasz ulubiony bohater

Moją ulubioną postacią żeńską jest Temari za to, że ma taki fajny niepohamowany temperament i za samo bycie.

Zaś moją ulubioną postacią męską jest Kakashi za to, że jest taki wyluzowany, zna wiele świetnych technik i jest naprawde świetnym shinobi.

Offline

 

#3 2009-12-13 00:31:05

Konnichiwa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-13
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wasz ulubiony bohater

Uwielbiam Shikamaru, jest on inteligentny, potrafi myślec podczas walki , zawsze ma wiele dróg ,które może wybrac.
Nie lubię Sasuke, bo jest zbyt pewny siebie i uważa siebie za najmądrzejszego, po prostu cham i prostak

Offline

 

#4 2009-12-13 10:00:22

Pain Nagato

Moderator

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 54
Punktów :   

Re: Wasz ulubiony bohater

Ja najbardziej lubię Naruto, ponieważ jest śmieszny i jest idiotą , nigdy się nie poddaje, zawsze walczy o swoje, wierzy w siebie, ma wielkie marzenia. Doznał dużo bólu a mimo to ma w sobie wiele radości oraz szczęścia i tak naprawdę jest bardzo mądry ponieważ myślę że to co przeżył nauczyło go bardzo wiele...

Natomiast tak samo jak Konnichiwa nie lubię Sasuke ponieważ jest bardzo arogancki, nie umie docenić tego co się dla niego robi myśli że jak miał ciężkie życie musi od razu cwaniakować i jest naprawdę gburem i prostakiem hehehe


"Jestem właściwie już martwy, ale uratował mnie rock.
(..)Nocami, gdy wariuję, spróbujmy fuck'n'roll'a słodszego niż szczęście."- The GazettE

Offline

 

#5 2009-12-13 17:22:37

Dyzi3k

Shinigami

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 51
Punktów :   

Re: Wasz ulubiony bohater

Shikamaru to mój typ jestem taki sam ^^ Leniwy

Offline

 

#6 2009-12-14 15:40:43

animmaniak16

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-11
Posty: 39
Punktów :   

Re: Wasz ulubiony bohater

Moi ulubieni bohaterowie to Jiraya (Erosenin) "zabawny" aczkolwiek silny ninja, Uchiha Itachi niby zły, a jednak nie; inaczej za jego poświęcenie i oczywiście Kakashi Hatake świetny shinobi i tak jak Jiraya zabawny.


Abeunt illic omnia, unde orta sunt.
Wszystko odchodzi tam, skąd się zrodziło.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.spambox.pun.pl www.dreamteampoland.pun.pl www.pokemonunovahistory.pun.pl www.disturbedsoldat.pun.pl www.robygcityapartments.pun.pl