Forum Bleach i Offtopu ( a szczególnie offtopu)

Oficjalne forum fanów Bleacha i Offtopingu

Ogłoszenie

Ej no... pooftopujcie trochę...;d

#1 2009-12-17 15:30:56

Tatsu

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 118
Punktów :   

Offtop

Jako ,że forum trochę przymiera założyłam ten jakże wspaniały temat- Offtop czyli wszystko o wszystkim. Pożalcie się na swoich nauczycieli, wymieńcie się przepisami na kluski....słowem Róbta co chceta

Jaaaa się musze pożalić na moją mamę xD Wyrzucić to z siebie. Otóż pisałam próbny test gimnazjalny z przedmiotów ścisłych, angielskiego i humanistycznych.
Ze ścisłych miałam 80%
Z angielskiego 98%
A moja mama powiedziała mi ,że słabo mi poszło ze ścisłych i że to przez to ,że za dużo siedzę przy internecie >< Noż to inni by się cieszyli z takiego wyniku i okei mogło mi pójść lepiej bo całe zadanie za 4 punkty zepsułam, ale to ciągle dość dobrze! I jeszcze każdą złą ocenę WSZYSTKO moja maam zwala na internet....jakby to było całe zło tego świata a ja bym się od niego nie odrywała (nie jest tak)

Dziękuję za przeczytanie mojego narzekania, musiałam wypuścić to z siebie ^^

Offline

 

#2 2009-12-17 15:49:00

Kurogane

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 138
Punktów :   
WWW

Re: Offtop

Jak tak można ? ;<
A u mnie śniegowo, -11 stopni Celsjusza i jutro mam 4 lekcje. A dziś na wf był badminton, a we wtorek był tenis xD
I rybki żrą żarcie, żrą. Ichtio-vit rox!
I nadal nie przeczytałam Latarnika, ale za to wiem czym się zajmował ten latarnik. 
Stille Nacht, heilige Nacht! Na niemieckim kolędy były ;d
Wesołych Świąt!

Offline

 

#3 2009-12-17 16:08:53

Tatsu

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 118
Punktów :   

Re: Offtop

Też nie przeczytałam Latarnika xD Streszczenie mi starcza. Od poczatku gimnazjum nie przeczytałam jeszcze ani jednej lektury w calości (zwykle w ogóle ich nie ruszam) ale po prostu mi się nie chcę ;p

O mnie -6 (według mojej skali: syberia) i  mnóstwo śniegu. Śnieg jest ładny i puszysty, może być ;d

My dzisiaj na religii śpiewaliśmy kolędy (czyt. robilismy zadanie na geografię która była następna)

A rybek nie mam. W sali biologicznej mamy duże akwarium na które ja z przyjaciółkami mam bardzo dobry widok... I tam są dwie największe rybki, czarna i złota, które ZAWSZE się ganiają i podgryzają... Nazwałyśmy je Roy i Ed xD I zawsze jak zrobią coś głupiego zaczynamy się śmiać jak głupie xD Te rybki sa jedynymi pociesznymi rybkami jakie znam. Słodkie są....może przez nadane im imiona.

Offline

 

#4 2009-12-17 16:13:06

Kurogane

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 138
Punktów :   
WWW

Re: Offtop

Wow, Roy i Ed, świetnie pasuje xD A u mnie w sali biologicznej jest kilka molinezji i gupik. Gupika chyba nazwę Ed <w końcu jasny i malutki przy tych molinezjach> a najczarniejszą molinezję Roy, a drugą Greed ;D
A dzisiaj na religii robiliśmy kartki świąteczne i we wtorek też będą i mamy tam napisać chrześcijańskie życzenia. A tak w ogóle we wtorek będą 40 minutowe lekcje;]
I zrób zdjęcie Roya i Eda xD

Offline

 

#5 2009-12-17 16:15:22

Tatsu

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 118
Punktów :   

Re: Offtop

Ok zrobię ich zdjęcie, jutro mam tam lekcje ^^ Tylko mam beznadziejny aparat w telefonie....Ale Roy z Edem są świetni ;D

Edit:

Roy i Ed:
http://i324.photobucket.com/albums/k343 … 1261163537

Zdjęcie robione szybciutko na przerwie, jedyne ze zrobionych ,które się nada ;D Słodkie one są. A roślinki z tyłu to taka jakby tapeta naklejona na tył akwarium xD

Offline

 

#6 2009-12-21 15:37:57

Kurogane

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 138
Punktów :   
WWW

Re: Offtop

Łii, kawaii! xD Kocham Eda, kocham Roya i tapetę xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrestlingforumgame.pun.pl www.konkursy.pun.pl www.rpsite.pun.pl www.powerrangers.pun.pl www.jgw.pun.pl